Filtru combustibil Caterpillar/John Deere 3446200300,T113865
Cod: 33394
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
AMMANN AV; CATERPILLAR DP, DPL; CLARK DPM; DOOSAN DH; HYUNDAI R;
JUNGHEINRICH DFG; KOBELCO LK; MITSUBISHI FD, FDC, MG, MS, WS 4DQ50-S6S
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | rotative |
| Inaltime | 100.0 mm |
| Diametru exterior | 80.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 63.5 mm |
| Diametru inerior etansare | 57.0 mm |
| Dimensiune filet | M20 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Material | Celuloza |
| Presiunea de închidere | 6,9 bar |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment