Filtru ulei Case IH 3055270R91
Cod: W962
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Case IH
Tractor
Serie: 46
1046, 1246, 946,
Serie: 55
1055, 1055XL, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL,
Serie: 56
856, 856XL
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 210.0 mm |
| Diametru exterior | 93.0 mm |
| Diametru interior 2 | 62.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 71.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | 1 inch |
| Numar spire per inch | 12UNF |
| Forma | circular drept |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment