Filtru ulei motor New Holland 504182851, 87679496
Cod: W10050
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
CARRARO LS P7010C; CASE IH 121E, 21E, 221E, 321 E, 420, 4085 KOMPAKT, 4095 KOMPAKT, 4095 MULTI,
4105 KOMPAKT, 4105 MULTI, 4115 MULTI, 500, 580 N, 580 SN, 580 SN WT, 590 SN
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 92.0 mm |
| Diametru exterior | 98.0 mm |
| Diametru interior 2 | 62.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 72.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | M27 mm |
| Pasul filetului | 2.0 mm |
| Forma | circular drept |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment