Filtru combustibil motor F2BE0682B-FPTF5C Iveco EuroTrakker/Stralis 503355292,500041180
Cod: 2994048
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROSTAR, EUROTECH MP, EUROTRAKKER, STRALIS I, TRAKKER I; ASTRA HD 7-C,
HD 9; IRISBUS CITYCLASS, DOMINO, EVADYS, MAGELYS F2BE0682B-FPTF5C 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 168.0 mm |
| Diametru exterior | 108.0 mm |
| Diametru interior | 62.0 mm |
| Diametru interior 2 | 71.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 71.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment