Kit Ambreiaj FI395MM Daf LF45/55 CF65 1736890, 1714888
Cod: 217098D
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: DAF CF 65, LF 45, LF 55 01.01
| Cu rulment | Nu |
| Diametru interior | 240.0 mm |
| Diametru exterior | 395.0 mm |
| Numar dinti | 10.0 buc |
| Diametru aliniere | 410.0 mm |
| Profil mufa | 38,46x31,27 |
| Putere de aruncare | 19300.0 N |
| Greutate | 35,32kg |
Nicio opinie pentru moment