Cuzineti biela motor Man D0834 51024106638, 51024106639
Cod: 239878
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN FOC, HOCL, L2000, LION´S CITY, LION´S CLASSIC, M 2000 L, M 2000 M, NL, NM, SL II, SÜ,
TGA, TGL I, TGM I; NEOPLAN AIRLINER D0826LE527-D0836LUH51 08.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Marime | STD |
| Latime | 27.0 mm |
| De la grosime perete | 1.987 mm |
| De la diametru arbore | 69.981 mm |
| Pentru diametru arbore | 70.0 mm |
| De la diamentru carcasa | 74.0 mm |
| Pana la diametru carcasa | 74.019 mm |
| Greutate | 0,12kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment