Disc frana fata Man F2000 81508030010,02-MA009
Cod: MBR5010
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN E2000, FOC, L2000, LION´S STAR, SG, SL II, SÜ 10.75
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 325.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 24.0 mm |
| Inaltime | 103.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 135.0 mm |
| Diametru gaura | 158.0 mm/14.0 mm |
| Sistem de franare | WABCO 1000 V-G |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Greutate | 14,18kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment