Disc frana BPW 377MMX45MM 0308834020, 0308834040
Cod: 90.35.008
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: BPW SKH 01.98
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 38.0 mm |
| Inaltime | 159.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 290.0 mm |
| Diametru gaura | 335.0 mm |
| Sistem de franare | KNORR SB / SN6000 |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Greutate | 29,80kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment