Disc frana punte BPW SKH 377X45MM 0308834037,0308834030
Cod: TTBR1321
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: BPW SKH SHZF 9010 ECO Plus/SKH 9008/SKH 9010/SKHB 9010/
SKHBF 9010 ECO Plus/SKHBF 9010 ECO Plus2/SKHBF 9010 ECO-MAXX/SKHBF 9010-15 ECO Plus/S
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 159.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | acoperit |
| Diametrul gaurii | 230.0 mm |
| Diametru gaura | 275.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Greutate | 28,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment