Disc frana punte BPW SKH 377X45MM 0308834037,0308834030
Cod: 960360
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
BPW SKH 01.97-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 159.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 230.0 mm |
| Diametru gaura | 23.0 mm/275.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment