Tambur frana spate Mercedes Actros 3854230501, A3854230501
Cod: 3854230501
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MERCEDES
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 410.0 mm |
| Inaltime | 290.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 298.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 58,95kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment