Tambur frana spate MAN TGA 81501100107, 81501100144
Cod: 932203
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 335.0 mm |
| Diametru exterior | 410.0 mm |
| Inaltime | 300.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 298.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 51,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment