Tambur frana ROR 21220183, 01-RO001
Cod: 21220183
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MERITOR
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 419.0 mm |
| Diametru exterior | 419.0 mm |
| Inaltime | 238.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 282.7 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Greutate | 42,50kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment