Tambur frana BPW 1064005706, 0310667430
Cod: 046.600-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: BPW
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Diametru exterior | 420.0 mm |
| Inaltime | 246.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 290.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 45,42kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment