Tambur frana BPW 0310667620, 0310667430
Cod: 046.627-10A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: BPW
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Grosime | 192.0 mm |
| Inaltime | 226.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 290.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Greutate | 40,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment