Tambur frana SAF 1064027000, 1064027001
Cod: 1064027000
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: SAF
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Inaltime | 255.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 300.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Greutate | 44,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment