Tambur frana spate Volvo F/FM/FH 1599011,VOL208
Cod: MBD1017
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: VOLVO F10, F12, F16, FH, FH II, FH12, FH16, FL10,
FL12, FL6, FL7, FM, FM10, FM12, FM7, FM9, FMX, NH12, NL 01.76
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 410.0 mm |
| Diametru exterior | 475.0 mm |
| Grosime | 295.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 2.0 buc/ 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 282.0 mm |
| Latime | 215.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment