Tambur frana BPW/Jumbo 0310546200
Cod: MBD1052
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: BPW
| Diametru interior | 300.0 mm |
| Grosime | 214.0 mm |
| Inaltime | 295.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 225.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 225.0 mm |
| Greutate | 35,34kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment