Tambur frana fata Mercedes MK/NG/UNIMOG 3054210401,A3054210101
Cod: TTBD2551
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MERCEDES
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 410.0 mm |
| Diametru exterior | 410.0 mm |
| Inaltime | 213.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 298.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 39,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment