Brida arc Freuhauf M24x128x320mm
Cod: STR-50010
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: FRUEHAUF
| Lungime | 320.0 mm |
| Latime | 128.0 mm |
| Piulita | Da |
| Lungime filet | 120.0 mm |
| Dimensiune filet | M24 mm |
| Pasul filetului | 3.0 mm |
| Greutate | 2,92kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment