Cuzineti biela Daf CF/XF 1655712,1624847
Cod: 1655712
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF, CF 85, XF 105, XF 106, XF II, XFC, XG, XG+; BOVA MAGIQ, SYNERGY;
IRIZAR I3, I4, I6, I8, PB; SOLARIS VACANZA; TEMSA SAFARI MX-13303-MX375 10.05-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Marime | STD |
| Latime | 38.0 mm |
| De la diametru arbore | 91.986 mm |
| Pentru diametru arbore | 92.008 mm |
| De la diamentru carcasa | 97.0 mm |
| Pana la diametru carcasa | 97.022 mm |
| Pentru joc rulment de la | 0.064 mm |
| Pentru joc rulment pana la | 0.132 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment