Prezon roata spate Mercedes Actros/Atego 9424010371,A0004014171
Cod: FE05530
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, AROCS, ATEGO, AXOR, AXOR 2, ECONIC 01.70-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Metoda de fixare | Bolt |
| Lungime | 91.0 mm/102.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Lungime filet | 56.0 mm |
| Diametrul nodurilor | 22.1 mm |
| Material | Otel /Galvanizat |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment