Disc frana fata Man F2000 81508030010,02-MA009
Cod: 244461
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN L2000 06.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 324.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 24.0 mm |
| Inaltime | 102.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 135.0 mm |
| Diametru gaura | 158.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment