Butelie aer 8L Man TGA/TGL/TGM/TGS/TGX 81514010237,81514010203
Cod: 1S2060080
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGA; TGL; TGM; TGS; TGX fits: MAN TGA, TGL I
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 8.0 l |
| Presiune | 12.5 bar |
| Diametru | 206.0 mm |
| Lungime | 294.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment