Disc frana Saf/Krone 4079000700,550025947
Cod: 215.118
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SAF INTRADISC PLUS, SK, SKRB, SKRLB, SKRS, SKRZ
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate / Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 131.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 131.0 mm |
| Diametru gaura | 168.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment