Cap bara stanga Iveco/Daf LF45 4688942,1923962
Cod: 198.603
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF LF 45; IVECO M, ZETA 01.79-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Stanga / Dreapta |
| Lungime | 115.0 mm |
| Marime con | 26.0 mm |
| Dimensiune filet | M28 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M20 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | stinga fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment