Disc frana spate Iveco Daily II/III/IV/V 1908773,42471111
Cod: 960051
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY I, DAILY II, DAILY III, DAILY IV, DAILY V, DAILY VI, ZETA 2.3D-Electric 01.78-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 289.0 mm |
| Grosime | 22.0 mm |
| Grosime minima | 19.0 mm |
| Inaltime | 84.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | deplin |
| Diametrul gaurii | 84.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment