Disc frana fata-spate 304X30MM Iveco EuroCargo 2996010,7187567
Cod: 215.198
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III 01.91-09.15
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate / Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 304.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 27.75 mm |
| Inaltime | 128.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 165.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment