Perna fara amortizor cabina fata-spate Scania 4/P/G/R/T 1502468,2453686
Cod: 895246
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, G I, P,G,R,T, R I DC09.108-DT16.08 05.95-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Arborele superior |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Lungime | 344.0 mm |
| Lungime 2 | 244.0 mm |
| Diametru bucsa | 25.4 mm |
| Diametru bucsa 2 | 14.0 mm |
| Latime manson 2 | 50.0 mm |
| Diametru elice | 12.4 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment