Disc frana 377X45MM punte ROR 68325372,99683253731
Cod: 21BN0027
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERITOR LM, TM LM/TM
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Inaltime | 150.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | deplin |
| Diametrul gaurii | 275.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment