Disc frana fata 438X45MM Renault Magnum/Premium 5010216437,02-RV003
Cod: 960307
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI C, MIDLUM, PREMIUM 04.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 434.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 35.0 mm |
| Inaltime | 96.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 2.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 131.0 mm |
| Diametru gaura | 17.0 mm/165.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment