Disc frana fata 375X45MM Renault Midlum 5010525014,7421867375
Cod: 256.042-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI MIDLUM 01.00-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 375.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Inaltime | 99.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 168.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment