Cuzineti biela standard Iveco 500086455,2992158
Cod: 500086455
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROSTAR, EUROTRAKKER, STRALIS I, STRALIS II, TRAKKER I,
TRAKKER II; ASTRA HD 7-C, HD 8, HD 9; NEW HOLLAND CR F3BE0681A-F3HFE611D 01.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Marime | STD |
| Latime | 43.5 mm |
| De la diametru arbore | 89.97 mm |
| Pentru diametru arbore | 90.0 mm |
| De la diamentru carcasa | 94.0 mm |
| Pana la diametru carcasa | 94.03 mm |
| Pentru joc rulment de la | 0.04 mm |
| Pentru joc rulment pana la | 0.1 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment