Filtru ulei motor Iveco EuroCargo 4899566,504118385
Cod: LF16015
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO CROSSWAY, EUROCARGO I-III, EUROCARGO IV, EUROCARGO V, URBANWAY;
VOLVO FH, FH II, FH16, FH16 II, FM, FM II, FM III, FM12, FMX, FMX II D11A-330-QSB220 08.98-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 171.0 mm |
| Diametru exterior | 93.0 mm |
| Diametru interior | 63.0 mm |
| Diametru interior 2 | 72.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 72.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 63.0 mm |
| Dimensiune filet | M27 mm |
| Pasul filetului | 2.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment