Prezon roata fata-spate Volvo/Renault 20515517,7420515517
Cod: 07-03-00-0686
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI KERAX, MAGNUM, MIDLUM; VOLVO 8500, 8700, 9700, 9900, B12, B7; FORD F-MAX 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Metoda de fixare | Bolt |
| Lungime | 97.0 mm/108.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Lungime filet | 70.0 mm |
| Diametrul nodurilor | 25.5 mm |
| Material | Otel /Galvanizat |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment