Oglinda retrovizoare stanga-dreapta cu incalzire Mercedes Actros/Atexo/Axor 0018109216,A0018109216
Cod: 4.63956
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ATEGO, ATEGO 2, AXOR, AXOR 2 04.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tip reglaj | Manual |
| Tip de sticla | Convexa |
| Incalzita | Da |
| Culoare carcasa | Negru |
| Culoare sticla | Crom |
| Lungime | 200.0 mm |
| Inaltime | 68.0 mm |
| Latime | 155.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment