Perna cabina spate Daf CF/XF106 1850683,1868687
Cod: CB0223
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF, XF 106 10.12-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | Gaz |
| Lungime | 284.0 mm |
| Lungime 2 | 321.0 mm |
| Diametru bucsa | 25.4 mm |
| Latime manson | 50.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 12.0 mm |
| Latime manson 2 | 50.0 mm |
| Diametru elice | 12.4 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment