Cap bara punte fata stanga-dreapta Man NG/Mercedes O 81953016233,A0004606748
Cod: 292717
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN NG, NL; MERCEDES O 405 01.84-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Lungime | 168.0 mm |
| Marime con | 30.0 mm |
| Dimensiune filet | M52 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Tip filet | interior |
| Directie | dreapta fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment