Compresor aer conditionat Iveco Daily IV/V/VI 5801362246,4472801800
Cod: 5801362246
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY IV, DAILY V, DAILY VI 2.3D/3.0CNG/3.0D 05.06-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Limitari de la producator | DENSO ; IVECO |
| Tip compresor | 10S17C |
| Tip de refrigerant | R134a |
| Tip de ulei de compresor | PAG 46 |
| Capacitate | 120 ml |
| Numar de caneluri | 4.0 buc |
| Numar de nervuri | 4.0 buc |
| Numar gauri de fixare | 4.0 buc |
| Tip de conexiune | Strins la carcasa din spate |
| Diametru fulie | 110.0 mm |
| Tensiune | 12.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment