Pivot directie stanga-dreapta Iveco Daily I-VI 504212586,504212584
Cod: 954020
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY I, DAILY II, DAILY III, DAILY IV, DAILY VI 2.3D-3.0D 01.78-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Pozitie de montare 2 | Inferior / Superior / exterior |
| Diametru con | 21.6 mm |
| Lungime | 57.0mm |
| Dimensiune filet | M18 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Latime | 57.0 mm |
| Inaltime | 122.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment